Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 02 Окт 2014, 04:20

Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Корпоративен бизнес и управление 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Корпоративен бизнес и управление
:D
Здравейте ,
Казвам се Веско и съм от Варна ! Тъкмо идвам от ТУ - Варна !
Други хорица има ли като мене или по - рядко ? :P

23 Окт 2007, 11:48
Профил ICQ
Търговец
Аватар

Мнение 
Кажи нещо за специалността, че аз на есен май това ще пиша (живи и здрави сега на пролет да се дипломираме). Та кажи дали си доволен и как са нещата?!?

13 Мар 2008, 21:14
Профил
Аватар

Мнение 
yols написа:
Кажи нещо за специалността, че аз на есен май това ще пиша (живи и здрави сега на пролет да се дипломираме). Та кажи дали си доволен и как са нещата?!?

Здравей ,
Ами какво да ти кажа , аз съм неикономист и съм задочно обучение ! Първият семестър го изкарах класически ( 3,3,3,4) , като бяхме нахакани над 200 човека в един поток и в общи линии всеки се спасява както може ! Вторият семестър вече почнаха да ни разделят по-лека лека , но всички учим еднакви работи , така че за самата специалност още нищо не мога да ти кажа !
Повечето хора са записали МИО ( 60 -70 човека ) ! КБУ са записали 10 - 15 човека ( от които повечето са чичковци и лелки ( нищо лошо не искам да кажа възрастта да не би да е порок ?! хихихи )) , което пък мен лично ме навежда на мисълта , че съм избрал правилната специалност !
Като цяло за момента съм доволен , повечето преподаватели са разбрани и си личи че се стараят да правят каквото може да се направи за това време , което имаме , другото от нас студентите ! :)
А спрямо ТУ - Варна , където бях преди това , просто няма място за сравнение , ВИНСА е по-приятното място !
Това мога да ти кажа за сега . Поздрави и успех . :)

19 Мар 2008, 10:41
Профил ICQ
Търговец
Аватар

Мнение 
БениМан написа:
Здравей ,
Ами какво да ти кажа , аз съм неикономист и съм задочно обучение ! Първият семестър го изкарах класически ( 3,3,3,4) , като бяхме нахакани над 200 човека в един поток и в общи линии всеки се спасява както може ! Вторият семестър вече почнаха да ни разделят по-лека лека , но всички учим еднакви работи , така че за самата специалност още нищо не мога да ти кажа !
Повечето хора са записали МИО ( 60 -70 човека ) ! КБУ са записали 10 - 15 човека ( от които повечето са чичковци и лелки ( нищо лошо не искам да кажа възрастта да не би да е порок ?! хихихи )) , което пък мен лично ме навежда на мисълта , че съм избрал правилната специалност !
Като цяло за момента съм доволен , повечето преподаватели са разбрани и си личи че се стараят да правят каквото може да се направи за това време , което имаме , другото от нас студентите ! :)
А спрямо ТУ - Варна , където бях преди това , просто няма място за сравнение , ВИНСА е по-приятното място !
Това мога да ти кажа за сега . Поздрави и успех . :)

Благодаря ти за мнението... Като гледам и аз натам съм се запътила, но ще видим... Първо дано всичко е ок и юни да се дипломирам.
А да... Щях да питам - от коя катедра са преподавателите предимно?

19 Мар 2008, 10:57
Профил
Аватар

Мнение 
Ами ти сигурно по-добре ще знаеш от мене ! :)
I - семестър :
доц. Якимова - Микроикономика
доц. Гено Генов - Теория на счетоводството
II семестър :
КБУ-ДО 5 ПУБЛИЧHИ ФИHАHСИ ДОЦ.Д-Р ТОДОРКА ВЛАДИМИРОВА 15 1-323/11-14 12 1-323/11-14 17 1-323/11-14
КБУ-ДО 5 МАКРОИКОHОМИКА ДОЦ.Д-Р КРАСИМИРА HИКОЛОВА 22 1-316/8-11 19 1-316/8-11 31 1-316/8-11
КБУ-ДО 5 ВЪВЕДЕHИЕ В СТАТИСТИКАТА ДОЦ.Д-Р ДИМИТЪР РАДИЛОВ 15 1-323/8-11 12 1-323/8-11 17 1-323/8-11
КБУ-ДО 5 МАРКЕТИHГ ДОЦ.Д-Р ЕЛЕHА ГЕОРГИЕВА 8 2-П-1/11-14 5 2-П-1/11-14 10 2-П-1/11-14

26 Мар 2008, 11:49
Профил ICQ

Мнение Re: Корпоративен бизнес и управление
здрасти!
А как стои въпроса с лекциите?АКо човек ги изпусне има ли как да се набавят после от някъде? Има ли някой задочно обучение който да каже как стои въпроса?Аз ще трябва нещо като дистанционно да го карам това обучение и затова се интересувам.Също така как е организирано всичко.Колко време са очни,колко са изпитите и тн. Писах и в съседната тема на Реклами и връзки с обществеността да чуя и оттам някое мнение. Ще се радвам на всякакъв вид информация и мнение. Може и на лична :)

11 Май 2008, 18:31
Профил
Индустриалец
Аватар

Мисля че специалните дисциплини се водят от преподаватели от Икономика и управление на индустрията. Не съм много сигурен, но май тъкмо за тази специалност се чу че от следващата година ще я има и като дистанционно обучение, с е-Learning модул и прочие.

12 Май 2008, 05:07
Профил

Има ли някой колега от дистанционно обучение КБУ - СОВО, който да е присъствал на едноседмичните занятия, за ми даде малко информация. Какви са изискванията на преподавателите?

26 Ное 2009, 14:05
Профил

Здравейте!
Аз мисля да кандидатствам,но съм от друг университет и друга специалност.
Има ли някой,който е като мен и е записал магистратура?Нека сподели впечатленията си?
Благодаря!

03 Юли 2010, 09:23
Профил
Аватар

Курс: 5
Може ли един лек ъпдейт на темата: подадох документи за тази специалност в дистанционната й форма, разбрах за наличието на т.нар. едноседмични занятия, пробвах да видя от сайта на университета графиците за магистри - логично, не ми се отварят. Молбата ми е: нека някой, обучаващ се или завършил КБУ дистанционно да сподели каква е организацията на тези занятия и най-вече доколко фатално ще бъде да се пропуснат. Изобщо, може ли някой да внесе яснота по въпроса дистанционно ли е наистина дистанционното обучение?... Благодаря.

09 Сеп 2011, 16:30
Профил
Бизнес информатик
Аватар

Курс: 4
до колкото аз разбрах вчера това едноседмично присъствие е среща с преподавателите за по няколко часа на ден,за да могат да представят изискванията си и други насоки по предметите им :) уж казаха,че е задължително,но до колко ще излезе истина само времето ще покаже :D всеки знае,че дистанционното във Винса не е развито още и не е на 100% дистанционно обучение,както в други университети :? общо взето организацията е такава:отиваш за 1седмица,дават ти акаунт към сайта,за да си теглиш материалите,ако имаш въпроси или затруднения има часове за консултация и после явяване на изпити :naughty: това е информацията,която на мен ми дадоха,дано да е достоверна!

13 Сеп 2011, 11:36
Профил
Аватар

Задължително?!? Да, бее... :haha: :unsure: :crybaby:

15 Сеп 2011, 09:39
Профил
Бизнес информатик
Аватар

Курс: 4
скоро ще разберем :naughty:

16 Сеп 2011, 22:04
Профил
Търговец
Аватар

И аз записах тая специалност само, че редовно xD Дано да не съм сгрешил тотално :D

If you do, motherfucker bring it on!
... (\m/)(-.-)(\m/)
Спортни Новини
Изображение

17 Сеп 2011, 08:10
Профил WWW
Аватар

С такъв мерак да отида да се запиша, :naughty:, а те да вземат да ми объркат данните в уеб-студент-а, :crybaby: Дано само не ми потръгне на разправии, щото... :?
Привет на всички, които са записали тази специалност, и - честито, :)

20 Сеп 2011, 13:02
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща